Nauja EGGER laminuotų medžio drožlių/plaušo plokščių ir stalviršių kolekcija 2020–2022

2020-07-20

Bendroji koncepcija, pasirinkti dekorai, taip pat bendras visos kolekcijos įvaizdis paveldėjo ankstesnėje kolekcijoje įvestą kasdieniškumo, lengvumo, gaivumo stilių. Vienspalviai dekorai atrodo labiau pasteliniai ir mažiau dirbtiniai, o medis spinduliuoja gyvumu ir neturi tokio statinio „medinio“ svorio.

VIENSPALVIAI UNI DEKORAI

Kuriant vienspalvių dekorų paletę, ypatingas dėmesys buvo atkreiptas į atspalvių suskirstymą į tris pagrindinius vektorius: balta – smėlio – geltona, balta – smėlio – pilka ir šviesiai pilka – tamsiai pilka – juoda, todėl turime galimybę pasiūlyti tiek šaltų, tiek šiltų spalvų spektro dekorų. Dekorai, kurie ypač mėgstami klientų, pavyzdžiui, juodas, siūlomas skirtingomis tekstūromis: ST2, ST19, ST38 (medžio rievės), PG (blizgus), PM (matinis). Ypač sėkmingi vienspalviai dekorai yra U325 Rausva, antikinė rožė ir U830, Rusva, karamėlės – abu dekorai su struktūra ST9.
Sveikintinas ST19 struktūros/tekstūros įdiegimas keliuose unikaliuose dekoruose. Ši struktūra yra „pasiskolinta“ iš medžio dekorų ir, nepaisant to, kad ji vaizduoja medinį paviršių, ji nebūtinai turi būti tokia, o švelniai blizgios ir matinės rievės dekorams sukuria elegancijos įspūdį.


MEDŽIO DEKORAI IR MEDŽIAGŲ REPRODUKCIJOS

Prestižinius „Feelwood“ grupės dekorus (paviršiaus tekstūra, atkartojanti medžio rieves, atkuriama medžio paviršiaus tekstūra, įtrūkimai) prezentuoja 16 dekorų. Išsaugotos kai kurios ankstesnės kolekcijos plokštės, tokios kaip Gladstono ąžuolai ir Pasadeno pušis. Išlaikytų Halifax’o ąžuolų šeima papildyta dar dviem naujais dekorais – tamsiu, beveik juodu H3178 juodai glazūruotu Halifax’o ąžuolu ir H3176 Halifax’o ąžuolu su alavo juostomis. Pastarasis atspindi drąsų dizaino žingsnį į priekį – dalis įtrūkimų, būdingų Halifax dekorų grupei, atrodo taip, tarsi jie būtų užpildyti karštu alavu, o įspūdį sustiprina “apdegę“ kraštai.
Daugelis šios grupės dekorų turi papildomų privalumų. Vienas iš jų yra XL formatas. Tai reiškia, kad piešinys visoje plokštėje kartojamas tik 2 kartus. Tai suteikia autentiškumo, tikrumo įspūdį.
Kitas – skersinio pjūvio briaunų laminavimo juostos. Taip laminuotoms detalėms steikiamas pjautos lentos vaizdas.
Klasikinių medžio dekorų grupė taip pat patobulėjo: nuo šviesių iki tamsiausių atspalvių, nuo ryškių iki ramių dekorų. Kolekcija niekada nebuvo tokia vientisa, dekorai atrodo turtingesni ir natūralesni nei anksčiau.
Kaip ypač sėkmingi išskiriami dekorai H3190 ST19 Fineline Metallic, antracitas ir H3192 Fineline Metallic, ruda – abu dekorai su ST19 struktūra.
EGGER atnaujino PerfectSense kolekcija. Mūsų klientai jau pamėgo šios kolekcijos dekorų išskirtinį blizgesį  ir  aksominį matinį paviršių. Naujos PT matinės tekstūros produktai dabar tinkami tiek vertikaliam, tiek horizontaliam naudojimui.
Iš medžiagų reprodukcijų dekorų ryškiausi yra tie, kurių paviršius yra dabar ypač madingas – tai akmens/marmuro dekorai. Ypač daug dėmesio susilaukė dekoras – F206 Akmuo, Pietro Grigia, juodas. Jį siūlome su keliomis stuktūromis: ST9, PG (blizgus), PM (matinis).
Jei ieškote alternatyvos betonui, siūlome atkreipti dėmesį į naujus F637 Chromix, baltas tinkas, F642 Chromix, bronza, tinkas, dekorus, turinčius ST16 struktūrą. Jie tiks, kai turime pabrėžti grubesnį, tvirtesnį įspūdį.
Akcentinės briaunų laminavimo juostos – nedidelė smulkmena, bet suteikianti interjerui savitumo, išskirtinumo, užbaigtumo pojūtį.

STALVIRŠIAI

Standartinių 38 mm storio stalviršių su užapvalintu profiliu naujoje kolekcijoje siūlome daugiau nei 50 dekoracijų. Juos kuriant buvo panaudotos visos įmanomos medžiagos: granitas, marmuras, skalūnas, kalkakmenis, keramika, betonas, metalas ir galiausiai medis. Kaip reikšmingą naujovę turėtume paminėti „Begalinis žvilgsnis” (,,endless look“) stalviršių dekorus. Tai reiškia, kad medžiagos reprodukcija tęsiasi be pakartojimų per visą stalviršio ilgį (4100 mm). Atnaujinta 38mm storio stalviršių "Feelwood" (gilios struktūros) su stačia briauna kolekcija.
Naujoje EGGER kolekcijoje rasite naujus, ypač modernius matinius 16mm stalviršius ir 12mm compact laminato stalviršius. Ypač daug susidomėjimo sulaukė klientų pamėgtas pilkas dekoras su pilku užpildu. Galimybė derinti įvairaus storio stalviršius suteiks daugiau laisvės kuriant modernius virtuvių projektus.
Visi stalviršiai yra 600mm (Compact laminato – 650mm) ir 920mm pločio, turi ABS briaunų laminavimo juostas, sieninius skydus. Ieškodami alternatyvų galite rinktis ir akcentinius sienų skydus.

EGGER kolekcijoje jokia spalva, atspalvis ar struktūra nėra pasirinktas atsitiktine tvarka, bet yra kruopštaus apmąstymo ir tyrimų rezultatas, visi dekorai skirti pažadinti mūsų kūrybiškumą ir įsitraukti į gražesnių, įdomesnių ir elegantiškesnių interjerų kūrimo procesą.

ONLINE VERSIJA

Naująją kolekciją galime pasiekti ir per išmaniuosius telefonus. Specialiai sukurta aplikacija, skirta „iOS“ ir „Android“, leidžia išsamiai peržiūrėti dekorą, 3D vaizdą ir visos plokštės vaizdą, dekoro derinių pasiūlymus, pasiekti techninius duomenis.
Nuorodos:
iOS
Android


VDS online dirbanti programėlė padės greitai pamatyti patiems ar parodyti klientui, kaip dera tarpusavyje spalvos:
VDS online programa

Atraskite naują EGGER kolekciją kartu su mumis!