Feelwood - ypatingai natūraliems sprendimams

2020-10-14
ST1180.jpg
3176.jpg
3176-1.jpg
feelwood_H1176_ST37_full.jpg
h3326.jpg

Gaminiai su Feelwood tekstūra - patraukli natūralios medienos alternatyva, pasižyminti ilga eksploatacija, paprastesne priežiūra ir dideliu atsparumu blukimui.

Egger Feelwood tekstūra - tai revoliucinis patobulinimas medžio drožlių plokščių ir lydinčių gaminių srityje. Novatoriškų technologijų pagalba abejose plokštės pusėse tekstūra sinchronizuojama su dekoru ir tokiu būdu sukuriamas natūralios medienos įspūdis.

Autentiškumo pojūtis. Paviršiaus tekstūra idealiai atkartoja natūralią medieną.

Dizainas ir funkcionalumas kartu. Su Feelwood tekstūra galima įsigyti laminuotų medžių drožlių plokščių, stalviršių, ABS briaunų, CPL, kompaktinių laminatų.

Natūralumas. Šakelės ir natūralūs intarpai, kurie įprastai būdavo laikomi trūkumais ar defektais, dabar tampa pageidaujama dizaino savybe.

XL formato dekorai. Įprastinių dekorų atveju dekoro detalės pakartojamos šešis-aštuonis kartus vienoje plokštės ar laminato pusėje. Gamta mėgsta įvairovę. Egger XL formato dekoruose natūraliai atrodančių medienos rašto ar intarpų vietos lape pasikartoja tik dukart. Tad jūsų gaminiai atrodys žymiai natūralesni ir autentiškesni lyginant su įprastiniais medžio reprodukcijos dekorais.

"Projektams labai dažnai renkuosi Feelwood plokštes su gilia struktūra, nes šios plokštės tikrai gražios, yra žemės atspalvių ir pasižymi labai aukšta kokybe." - Virtuvės baldų salono "Siguldos baldai" dizainerė Indra Sinkevičiūtė

"Pagrindinis argumentas renkantis gilios struktūros (Feelwood) dekorus yra kaina: medžiaga atrodo kaip natūrali faneruotė, o kainuoja mažiau. Faktūriniai sinchroporų dekorai leidžia pajusti prabangą ir natūralumą, o tai padeda kurti jaukumą bei paversti biurą ne šalta ir pramonine, o šiltesne ir artimesne namų aplinkai erdve. Be to, tokį paviršių daug paprasčiau prižiūrėti." - Ergolain produktų vystymo skyriaus vadovė Jolita Šimkevičė