Apie mus

Istorija: UAB "Finų medis" įkurta 2003m.

Veikla: Mūsų įmonės veikla - prekyba medžiagomis baldų gamybai (laminuotos medžio drožlių plokštės LMDP, stalviršiai, briaunų laminavimo juostelės, medžio dulkių plokštės, aukšto slėgio laminatai ir t.t.).

Jau 20 metų atstovaujame vieniems didžiausių ir garsiausių baldinių plokščių gamintojų Europoje - EGGER (Austrija), UNILIN (Belgija), PURICELLI (Italija).


Ekspozicijos. Kuriame baldams ir interjerui skirtų medžiagų biblioteką - atvirą erdvę Jūsų ieškojimams, Jūsų idėjoms, Jūsų sprendimams realizuoti! Užsukite į mūsų asortimento pavyzdžių ekspozicijas - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje.


Socialinė veikla: UAB ,,Finų medis" dalyvauja socialiniuose projektuose. Vienas iš jų -  „VMG mokykla“. VMG ir VšĮ ,,Atsakingas verslas" mokyklose įrengiamose kulinarijos klasėse panaudotos UAB ,,Finų medis" tiekiamos EGGER baldinės medžiagos. ,,Keičiam seną į naują" - virtuvės komplekto projektas realizuotas 7 Lietuvos mokyklose. Dėkojame už progą ir džiaugiamės kartu!


Sertifikatai: UAB „Finų medis“ sertifikuota kaip  FSC® tiekimo grandies tiekėja. Licencijos Nr.: FSC-C117989, galioja iki  2028.08.20.

FSC® ženklas nurodo, kad mediena yra užauginta miške, kur yra ūkininkaujama ekologiškai ir socialiai atsakingai.
Papildomą informaciją apie mums suteiktą sertifikatą, jo galiojimą bei kitą informaciją, susijusią su FSC® sertifikatu, rasite adresu https://info.fsc.org/ .


Esame atviri naujovėms, todėl laukiame Jūsų su pageidavimais, pasiūlymais, poreikiais ir idėjomis!