Nauja kolekcija - EGGER 24+

It is time, time for more! Tokiu šūkiu EGGER pristato savo naująją 24+ kolekciją - tobulai išieškotus dizaino ir funkcionalumo derinius. 

 

Didžiuojamės galėdami pristatyti labai lauktą naują EGGER dekoratyvinę kolekciją 24+. Naujoje EGGER 24+ kolekcijoje – ir prabangios matinės tekstūros, ir gilūs, elegantiški medžio dekorai, ir šiuolaikiškos pastelinės spalvos.

LAIKAS EGGER 24+ kolekcijai.

LAIKAS NATŪRALUMUI: Tarp daugybės šiltų medžio dekorų, atkreipkite dėmesį į ąžuolus su ST40 sinchroninių porų tekstūra. Matiniai, gilūs, elegantiški ir autentiški, primenantys alyvuotą natūralią medieną. Jau žinome, kad šie 5 dekorai jums patiks.

LAIKAS ŽAVESIUI: Nauja šlifuoto metalo struktūra ST20 atrodo išties įspūdingai ir, augant metalizuotų paviršių poreikiui, neabejotinai atras vietą jūsų kuriamų baldų ir interjero dizaine. Subtilus metalo žvilgesys suteikia elegancijos ir šilto jaukumo, o linijinis paviršiaus šlifavimo raštas - tikrovišką lytėjimo pojūtį.

LAIKAS NAUJOMS GALIMYBĖMS: Atnaujinta PERFECTSENSE® matinių paviršių kolekcija: nauji, šiuolaikinių tendencijų ir jau išbandyti dekorai, kuriuos galima naudoti tiek horizontaliems, tiek vertikaliems paviršiams.