Unilin kompaktinė MDF plokštė

2023-03-31

Ieškote įbrėžimams ir drėgmei atsparios medžiagos, kurią galėtumėte apdoroti taip pat lengvai, kaip standartinį MDF? Mes turime ką pasiūlyti!

Dekoratyvinis kompaktinis MDF (UNILIN, Belgija)

Tai ekonomiška alternatyva kompaktiniams laminatams.

Naujasis Unilin dekoratyvinis kompaktinis MDF yra melaminu padengta, drėgmei atspari, juoda didelio tankio MDF (>1 000 kg/m3), pagaminta iš 100% perdirbtos medienos.

Panaudojimas. Padinto drėgnumo patalpos, higienos, persirengimo kambariai, spintelės, stalviršiai, intensyviai naudojami baldai, įvairūs paviršiai (prekybos centruose, darbo vietose, viešo maitinimo įstaigose ir pan.) ir t.t.

Patogus plokščių dydis - 2800*2070mm.  Šis produktas yra kelių storių (6, 10, 13mm), daugiau nei 80 dekorų.

Lengva apdoroti. Labai didelio tankio medžiagas dažnai sunku apdoroti, tačiau ne mūsų dekoratyvinį kompaktinį MDF. Pjovimas, gręžimas, frezavimas – plokštes galite apdirbti naudodami standartinius MDF įrankius. 

Drėgnai aplinkai. Dekoratyvinio kompaktinio MDF pagrindas – Fibromax Compact MR Black yra juodas, tai reiškia, kad Jums nereiks laminuoti briaunų. Be to, pagrindas yra atsparus drėgmei, todėl tinka naudoti sanitarinėse ir kitose patalpose (pvz. WC pertvaros ir pan.)

Jums reikia plokštės, kuri būtų ypatingai atspari drėgmei?  Rekomenduojame rinktis kompaktinius laminatus.

Plokštės užsakomos. Minimalus kiekis - 2 lapai. Pristatymo terminas 3-6 savaitės.