Aukšto slėgio laminatai (HPL) – neribotiems interjero projektams

2024-06-26
1.jpg
Guitteny-3.png
Guitteny-4.png
Untitled design(10).png
Untitled design(9).png
Untitled design(8).png
Untitled design(7).png
Untitled design(6).png
Untitled design(5).png
Untitled design(4).png
Untitled design(3).png
Untitled design(2).png

Aukšto slėgio laminatai dažnai yra painiojami su Compact HPL, tačiau tai nėra ta pati medžiaga.

Aukšto slėgio laminatai (ang. High pressure laminate arba sutrumpintai HPL) – tai daugiasluoksnė, kieta medžiaga, kurios viršutinis dekoratyvinis sluoksnis padengtas permatoma melamino plėvele, suteikiančia paviršiui stiprumo. Medžiaga pasižymi atsparumu trinčiai, karščiui, tinkama intensyvaus naudojimo paviršių apdailai. Naudojama ne tik vertikaliems, bet ir horizontaliems, lenktiems paviršiams, kur reikia aukšto atsparumo trinčiai (virtuvėje, visuomeninėse patalpose). Mūsų asortimente HPL storiai – 0,7-0,8 mm.

 

Compact HPL taip pat daugiasluoksnė medžiaga, gaminama aukšto slėgio ir aukštos temperatūros sąlygomis, bet presuojant jau kelias dešimtis craft popieriaus sluoksnių.

Plokštės pasižymi ypač dideliu atsparumu trinčiai, dėmėms, drėgmei (mėgstamos dėl galimybės montuoti plautuvę iš apačios), dėl savo storio ir nedengiamos briaunos atrodo moderniai ir elegantiškai.

Mūsų asortimente Compact HPL yra 12mm storio, su juodos ar prie dekoro priderintos spalvos užpildu.

Puikiai tinka įvairiose patalpose – virtuvėse, vonios ir visuomeniniuose higienos kambariuose, ligoninėse ar kavinėse.

 

Aukšto slėgio laminatai puikus pasirinkimas norint kurti vientisą, minimalistinio stiliaus interjerą, nes dažnu atveju gamintojai gali pasiūlyti papildomų produktų su tais pačiais dekorais: LMDP, briaunas, sienų apdailos plokštes ar durų formato HPL (dabar ypač populiariam „nematomų“ durų efektui sukurti).

Atraskite aukšto slėgio laminatus (HPL) savo neribotiems interjero projektams!

Visi HPL parduodami nuo 1vnt.