Baldų ar interjero medžiagų pasirinkimas yra labai didelis. Tad kodėl būtent EGGER?

2023-01-01
<img src=“EGGER gamykla.png“ alt=“EGGER gamykla“>
2-2.png
2-3.png

Kompanija EGGER, rinkoje dirbdama jau daugiau kaip 50 metų, yra užsitikrinusi nepriekaištingą reputaciją. Šiai dienai tai – net 19 šiuolaikiškų gamyklų įvairiose šalyse. Ir tai - viena iš pasaulinių medžio drožlių plokščių gamintojų lyderių.

PLATUS DEKORŲ IR MEDŽIAGŲ PASIRINKIMAS

EGGER kolekcijos sukurtos atsižvelgiant į naujausias interjero, automobilių, drabužių mados tendencijas. Siūlydami savo klientams EGGER, Jūs visada būsite tikri, kad tai - madingiausi dekorai Europoje.

EGGER plokščių kataloge - didelis dekorų ir struktūrų pasirinkimas: balti, vienspalviai, akmens, tekstilės imitacijos, medžio dekorai. Matiniai, blizgūs, atkartojantys medžio rieves. Visa tai leidžia kurti įvairius stilius - nuo klasikinio iki pramoninio.
Tad pasirinkę EGGER pavyzdžių paletę Jūs galėsite pasiūlyti sprendimus išrankiausiam klientui. 

Galimybė derinti skirtingas medžiagas (LMDP, HPL, laminavimo juostas ir pan.) išsirinkus vieną dekorą – puikus variantas siekiant išlaikyti savo projekto idėją ir  kokybę.

APDIRBIMAS

  • EGGER plokštes paprasta apdirbti. 
  • Atitikdamas aukštus gamybos kokybės reikalavimus, gamintojas užtikrina plokštės drožlių švarumą. Baldų gamintojai pastebi, jog pjaudami tokias plokštes taupo sąnaudas pjūklams įsigyti ar galąsti. 
  • Didelio plokštės tankio dėka gerai laikosi furnitūra, varžtai.
  • Patogūs plokščių matmenys: 2800*2070mm.

GERA KAINA

Įsigyti EGGER plokščių ar baldus, pagamintus iš šių plokščių, gali visi - koks bebūtų jų biudžetas. 

EGGER siūlo dekorų, skirtų korpusams, riboto biudžeto projektams, tad klientas gali gauti kokybišką produktą už mažą kainą. Gilios struktūros dekorai labai primena medį, akmenį, marmurą, bet yra gerokai pigesni už šias natūralias medžiagas. Tad EGGER turi ką pasiūlyti ir praktiškiems, ir išrankiems klientams, ieškantiems ypatingų dekorų ir interjero sprendimų.