Unilin paviršių priežiūra

2024-03-21

Kokybiška ir estetiška baldų išvaizda yra neatsiejama nuo tinkamo jų paviršių valymo.

Kasdieniniam plokščių valymui nereikia specialių valymo priemonių, užteks sudrėkintos mikropluošto šluostės ir daugiafunkcio arba stiklų valiklio (geriausia rinktis be priedų).

Pateikiame 5 patarimus optimaliai paviršių priežiūrai:

1. nuvalykite dėmes kuo greičiau, neleiskite įsisenėti. Kuo ilgiau nešvarumai kaupsis ant paviršių tuo sunkiau juos bus pašalinti.
2. valymui naudokite mikropluošto audinį arba kempinę. SVARBU: valymui nenaudokite popieriaus, nes gilių struktūrų paviršiuose, gali likti popieriaus dalelių. Taip ypač svarbu valant Master Oak paviršius.
3. jei paviršius lygus ir matinis, geriausia valyti sukamaisiais judesiais. Jei paviršius turi linijinę struktūrą – valykite struktūros kyptimi, bet ne skersai (taip išvengsite nešvarumų patekimo į struktūrą).
4. valymui naudokite daugiafunkcį arba stiklų valiklį (geriausia rinktis be priedų). Venkite indų plovimo skysčio. Savo sudėtyje jis gali turėti aliejų, saugančių odą, dėl kurių ant paviršių gali susidaryti plėvelė. Taip pat nenaudokite abrazyvinių medžiagų ar valymo priemonių, kurių sudėtyje yra vandenilio peroksido, dėl kurių gali likti šviesių dėmių ant plokščių.
5. visada valykite visą paviršiaus plotą – tai padės išvengti blizgančių dėmių, kurios gali atsirasti ilgainiui dėl vienos konkrečios vietos valymo.

Unilin paviršių priežiūrai NENAUDOKITE šių produktų:

⦁    indų ploviklio;
⦁    abrazyvinių ir agresyvių valymo priemonių, tokių kaip abrazyvinės kempinės, plieno vata, švitrinis popierius;
⦁    produktų, kurių sudėtyje yra vandenilio peroksido;
⦁    grindų valiklių, kurių sudėtyje yra sėmenų aliejaus;
⦁    skalbimo miltelių, baldų ir plastiko valiklių, kurių sudėtyje yra silicio, baliklio, naftos pagrindu pagamintų valiklių, terpentino, tirpiklių (pvz., celiuliozės skiediklio), šveitimo miltelių ir priežiūros priemonių, kurių sudėtyje yra abrazyvinių komponentų, vaitspirito;
⦁    priežiūros priemonių, kurių sudėtyje yra stiprių (neskiestų) rūgščių, bazių ir druskų;
⦁    aukšto slėgio valiklių;
⦁    dažų nuėmiklių.

PATARIMAS: Prieš naudodami naują valymo priemonę, visada ją išbandykite ant nedidelio nefasadinio paviršiaus ploto.

VIDEO: Kasdienė priežiūra. Kaip lengvai pašalinti tokias dėmes kaip kava, dantų pasta, majonezas, kola, lūpų dažai? Spausti čia.

VIDEO: Sunkiai pašalinami nešvarumai. Kaip išvalyti nagų lako, žymeklio ar rašiklio dėmes? Spausti čia.

VIDEO: Baltų dryžių dėmės. Kai jūsų oda liečiasi su itin matiniu paviršiumi, ant jo gali likti baltas dryželis. Kaip išvalyti? Spausti čia.

VIDEO: Dulkės. Apdirbimo metu plokštės gali liestis su dulkėmis. Ant paviršių su gilia arba ryškia paviršiaus struktūra, dulkės gali patekti į poras. Kaip išvalyti? Spausti čia.

VIDEO: Mikro įbrėžimai. Transportuojant ar apdirbant gilių struktūrų plokštes, jos tarpusavyje gali trintis ir dėl to gali atsirasti mikro įbrėžimų. Kaip tai pašalinti? Spausti čia.

VIDEO: Klijų likučiai. Ką daryti, kad pašalintumėte klijų likučius? Spausti čia.

Apdirbimo metu

Plokščių apdirbimo metu paviršiai gali liestis su dulkėmis ir klijais. Dulkes geriausia pašalinti minkštu šepetėliu arba aukšto slėgio oro kompresoriumi.
Klijų likučius pašalinkite iš karto, kol dar jie neišdžiūvo ir nesukietėjo. Valykite drugnu vandeniu sudrėkintu audiniu. Jei reikia, naudokite specialų valiklį klijų likučiams pašalinti. Valymo priemonės nepilkite tiesiai ant paviršiaus, pirmiausia valikliu sudrėkinkite šluostę ir tik tada valykite paviršių. Leiskite produktui veikti ne ilgiau kaip 5 minutes ir tada viską nuvalykite drugnu vandeniu ir šluoste, taip įsitikinsite, kad valiklis buvo pašalintas nuo paviršiaus.

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti specialų valiklį Hraniclean 01, kuris yra skirtas rankiniam naudojimui, pašalinti klijų likučius nuo baldų ruošinių, pieštuko bei alkoholio pagrindo markerio žymes. Nepalieka valymo žymių, neturintis agresyvių tirpiklių bei pasižymi citrusinių vaisių aromatu.
https://www.finumedis.lt/lt/product/valiklis-hraniclean-01-1l-hraniclean01-1l/837

VIDEO: Unilin plokščių apdirbimas. Kaip pjauti dekoratyvines plokštes? Spausti čia.

VIDEO: Unilin plokščių apdirbimas. Kaip frezuoti dekoratyvines plokštes? Spausti čia.

VIDEO: Unilin plokščių apdirbimas. Kaip laminuoti briaunas? Spausti čia.

VIDEO: Unilin Master Oak apdirbimas. Kaip pjauti, frezuoti ir laminuoti briaunas? Spausti čia.