EGGER dekorų gidas pagal Capsule

2024-04-09

EGGER 24+ dekorai pateikiami remiantis Capsule koncepcija. Šis derinimo principas, siekiant tvarkos ir harmonijos spintose, jau senokai yra naudojamas mados pasaulyje. Nuo šiol panašiu principu galėsite derinti ir EGGER dekorus baldų gamyboje. Kapsulėse sudėtos EGGER dizainerių komandos idėjos, pasiūlymai jūsų projektams. Jei patiks – ne tik padės jums sutaupyti laiko, bet ir atrasti naujų, stilingų derinių.   

Prislopinta žalia

Gamtos įkvėptame interjere matiniai ir prislopintos žalios atspalviai, nuo šviesių iki tamsių, jie ypač puikiai dera su natūrialiai šviesaus medžio atspalviais, natūralios tekstilės paviršiais.

prislopinta žalia

Šiltos svetingumo spalvos

Ir viešosioms erdvėms vis dažniau naudojamos ramios ir šiltos spalvos. Šilti medžio atspalviai, papildyti šviesiais natūraliais elementais, sukuria švelnaus natūralumo įspūdį. Išskirtiniai metalo efekto paviršiai suteikia elegancijos ir ypač tinka maitinimo įstaigų patalpoms. O šiltą spalvų žaismą suteikiantys akmens dekorai, papildyti tamsiomis vienspalvėmis medžiagomis, sukuria unikalią nuotaiką.

Stilius ir solidumas

Ryšys su gamta – svarbus interjero dizaino elementas, ypač - kuriant viešąsias erdves. Juo išreiškiame dėmesį tvarumui, padedame palaikyti emocinę pusiausvyrą. Naujausios kartos dekorų paviršiai išsiskiria imitacijų natūralumu. Vienspalviai tonai atrodo tarsi dažai, akmens paviršiai turi grubią matinę struktūrą, o medžio atspalviai – tolygų raštą, tad jais dekoruotos patalpos atrodo solidžiai. Išgaunamas natūralus vaizdas ir pojūtis, o medžiagos yra atsparios ir patvarios.       

Naujasis paprastumas

Paprastumas, ilgalaikiškumas, nepavaldumas laikui, funkcionalumas – šios savybės vis labiau atsiskleidžia šiuolaikiškuose balduose ir interjeruose. Tokiais epitetais apibūdinamos spalvos, formos ir paviršiai, kurie pernelyg netraukia dėmesio, bet sudaro harmoningą, laikui nepavaldžią visumą. Unikalus paprastumas – tai svarbiausias šiuolaikinio dizaino uždavinys. Kažkas jautraus ir jaukaus, o ne šalto ar nepasiekiamo. Šią idėją ir išreiškia „Capsule“ naujojo paprastumo dekorų gama. Medžio spalvos švelnios, todėl yra universalesnės, bet neprarandančios šilumos ir natūralumo. Šviesūs, prislopinti atspalviai suteikia patalpoms švelnumo.

       

"Dizainas - svarbiausia"

Horizontalūs baldų paviršiai turi būti patys atspariausi iš visų. Be to, jie - matomiausi. Ypač virtuvėje, kur stalviršis tampa pagrindiniu interjero akcentu arba harmoningai jį užbaigia. Atliepiant naujojo paprastumo tendenciją, kai interjerai tampa paprastesni, labiau orientuoti į kokybę, funkcionalumą, universalumą, horizontalūs paviršiai turi būti išskirtiniai, bet kartu gražiai įsilieti į bendrą visumą. Siekiant šio tikslo, „Capsule“ „Dizainas svarbiausia“ dekorų gama pateikia idėjų, kaip sukurti harmoniją, derinant įvairias švelnias spalvas.