EGGER PerfectSencse – aukštos kokybės modernūs paviršiai

2022-06-01
4-2.jpg
4-3.jpg
4-5.jpg
4-1.png
4-6.jpg
4-7.jpg

Egger PerfectSencse – blizgaus arba matinio paviršiaus lakuotos MDF plokštės. Gyvenamosioms ir komercinėms patalpoms jos suteikia išskirtinumo bei prabangos aurą.

PerfectSense Gloss (blizgūs) paviršiai dvelkia prabanga, būdinga stiklo ar akrilo paviršiams. Gylio efekto ir aukšto atspindžio laipsnio dėka patalpos atrodo šviesesnės ir erdvesnės.

Specialios UV technologijos dėka PerfectSencse paviršius tampa tvirtas ir atsparus įbrėžimams.

Matiniai paviršiai tampa mėgstama išskirtinių interjerų dalimi. PerfectSense Matt – šiltas ir aksominis paviršius, nebijantis pirštų atspaudų.

Funkcionalūs sprendimai.

Laminatai. PerfectSense Gloss ir Matt galimi ir kaip laminatas – daugiau kūrybinės laisvės Jūsų projektams.

Briaunų apdaila. Baldų užbaigiamajam potėpiui – idealiai parinkta briauna kiekvienam EGGER plokštės dekorui.  Nuostabus baldų akcentas - akcentinės briaunų laminavimo juostos.

„Šie du produktai sukurti ieškantiems išskirtinumo ir prabangos. Lietuvoje tokių klientų ne taip jau mažai. Mano manymu, dėl to, kad Lietuva yra baroko kraštas. Šis stilius darė ir tebedaro įtaką mūsų vertybėms ir grožio sampratai. Mano manymu, matiniai paviršiai labai gerai atsiskleidžia biuruose, deklaruojančiuose modernumą, o blizgūs paviršiai – privačių interjerų virtuvėse ir voniose, tviskančiose švara ir prabanga.“ Architektė – dizainerė Gitana Valavičiūtė

„Pirmiausia, EGGER plokštės matiniai paviršiai tikrai paperka dėl savo tobulo, lygaus, švelnaus paviršiaus, ant kurių nelieka pirštų antspaudų. Tai – pagrindinis pasirinkimo kriterijus tiems, kas turi vaikų, kurie neturi ir nenori daug laiko skirti tvarkymui, šį paviršių lengva prižiūrėti, jis neįnoringas. Kitas aspektas yra galimybė turėti „du viename“: praktiškas, nepaliekantis pirštų antspaudų ir kartu nenuobodus bei išskirtinis paviršius. Šią plokštę galima frezuoti ir nudažyti ta pačia spalva. Manau, tai puikus produktas šiandieniniam klientui, norinčiam „visko viename“ - jausmo, vaizdo, praktiškumo ir funkcionalumo.“ Interjero dizainerė Dalia Gerasimavičienė